MYCIE SILNIKA SUCHYM LODEM

Podczas pielęgnacji auta, oprócz karoserii i wnętrza powinniśmy zadbać również o czystość silnika.
Zaschnięte plamy oleju, zalegające liście czy brud mogą nie tylko odstraszyć potencjalnego klienta, który nie ukrywajmy często kupuje "oczami", ale mają również istotny wpływ na użytkowanie pojazdu.
Usługa mycia silnika jest wykonywana za pomocą suchego lodu. Jest to metoda 100% bezpieczna dla elektroniki i materiałów. Technologia ta przypomina zwykłe mycie pod ciśnieniem, tylko materiałem czyszczącym wyrzucanym z ogromną prędkością są drobinki suchego lodu, a nie woda z detergentem. Właściwości procesu czyszczenia sprawiają, że suchy lód dociera nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo dobre wyniki czyszczenia na całej powierzchni.

0
Cena usługi od
0 lat
Trwałość

Jakie korzyści daje mycie silnika suchym lodem?

- zwiększenie wartości auta
- łatwiejsza diagnostyka
- poprawa komfortu użytkowania pojazdu
- poprawa bezpieczeństwa
- walory estetyczne
- dezynfekuje kanały wentylacji
- technologia bezwodna

Czy mycie silnika jest bezpieczne?

Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że zlecisz usługę profesjonalistą. Car Diamond wykonuje usługę z użyciem najnowocześniejszych preparatów i sprzętu, a nasza wiedza i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo usługi. Podczas mycia silnika czyścimy wszystkie elementy w komorze silnika, przedział komory oraz pokrywę silnika. Starannie usuwamy plamy z oleju, błoto, kurz oraz inne zabrudzenia. Decydując się na mycie silnika w Car Diamond zwiększasz wartość swojego auta na rynku wtórnym!

©2019 Car Diamond | Wszystkie prawa zastrzeżone.